CseppTv műsor

– Csepelről – csepelieknek

Hírműsorok, tájékoztatók

Önkormányzati percek, háttérbeszélgetések

Magazinműsorok

Sorozatok, ismeretterjesztő és útifilmek

Filmvígjátékok, bűnügyi történetek

Budapesti TV adó Csepel Víztorony, VHF 11-es Csatorna

H- 1751 Budapest, Pf. 28. Hungary Tel./fax: (36-1) 420-69-50

MÁRCIUS 22. /HÉTFŐ/
08.00 – 18.00 Képújság
18.00 Műsorismertetés 18.10 Szigetelő – Csepeli Hírmagazin 19.00 Őrjárat (bűnmegelőzési, bűnüldőzési magazin) 19.30 Csepelért díj 2010. – Csepeli Szakorvosi Rendelőintézet /ism./ 20.15 Könyvek könyve 46/8. – A legerősebb ember (angol rajzfilmsorozat) /ism./ 20.40 Thalassa 81/3. (francia természetfilm sorozat) /ism./ 21.05 Képújság

MÁRCIUS 23. /KEDD/
08.00 – 10.00 Képújság
10.00 Szigetelő – Csepeli Hírmagazin /ism./ 10.50 Őrjárat ((bűnmegelőzési, bűnüldőzési magazin) /ism./ 11.20 A Kis-Duna III/3. /ism./ 11.50 Képújság

MÁRCIUS 24. /SZERDA/
08.00 – 18.00 Képújság
18.00 Műsorismertetés 18.10 Galéria (művészeti magazin) 18.30 Pulzus (egészségügyi magazin) 18.40 Csepelért díj 2010. – Beliczai Pavlik István főorvos 19.15 Országgyűlési választás 2010. – 30. EVK jelöltek bemutatkozása 19.30 Ötödik pecsét /110’/ Fsz.: Márkus László, Őze Lajos (magyar filmdráma) 21.20 Képújság

MÁRCIUS 25. /CSÜTÖRTÖK/
08.00 – 10.00 Képújság
10.00 Szigetelő – Csepeli Hírmagazin /ism./ 10.50 Galéria /ism./ 11.10 Pulzus /ism./ 11.20 Csepelért díj 2010. – Beliczai Pavlik István főorvos /ism./ 12.00 Képújság

MÁRCIUS 26. /PÉNTEK/
08.00 – 18.00 Képújság
18.00 Műsorismertetés 18.05 Thalassa 81/4. (francia természetfilm sorozat) 18.35 Alpiq – Csepel Helytörténeti és helyismereti vetélkedő – döntő 20.35 Különös házasság /125’/ Fsz.: Benkő Gyula, Gábor Miklós (magyar játékfilm) 22.40 Szigetelő /ism./ 23.30 Képújság

MÁRCIUS 27. /SZOMBAT/
08.00 Szigetelő /ism./ 08.50 Őrjárat ((bűnmegelőzési, bűnüldőzési magazin) /ism./ 09.20 Galéria /ism./ 09.40 Pulzus /ism./ 09.50 Alpiq – Csepel Helytörténeti és helyismreti vetélkedő – döntő /ism./ 11.50 Thalassa 81/4. /ism./ 11.15 Trópusi őserdők /ism./ 13.00 Képújság

MÁRCIUS 28. /VASÁRNAP/
06.00 – 08.00 Képújság
08.00 Könyvek könyve 46/9. – A hűség jutalma (angol rajzfilmsorozat) 08.25 Csepelért díj 2010. – Beliczai Pavlik István főorvos /ism./ 09.00 Fekete gyémántok I-II. /153’/ Fsz.:Huszti Péter, Sunyovszky Szilvia, Koncz Gábor 11.35 Thalassa 81/5. (francia természetfilm sorozat) 12.00 Képújság

MÁRCIUS 29. /HÉTFŐ/
08.00 – 18.00 Képújság
18.00 Műsorismertetés 18.10 Szigetelő – Csepeli Hírmagazin 19.45 Országgyűlési választás 2010. – 31. EVK. jelöltjeinek bemutatkozása 20.00 Csepelért díj 2010. – Beliczai Pavlik István /ism./ 20.20 Könyvek könyve 46/9. – A hűség jutalma (angol rajzfilmsorozat) /ism./ 20.55 Thalassa 81/5. (francia természetfilm sorozat) /ism./ 21.20 Képújság

MÁRCIUS 30. /KEDD/
08.00 – 10.00 Képújság
10.00 Szigetelő – Csepeli Hírmagazin /ism./ 11.40 Thalassa 81/5. (francia természetfilm sorozat) /ism./ 12.05 Képújság

MÁRCIUS 31. /SZERDA/
08.00 – 18.00 Képújság
18.00 Műsorismertetés 18.05 Galéria (művészeti magazin) 18.25 Pulzus (egészségügyi magazin) 18.35 Filmajánló 18.45 Országgyűlési választás 2010. – 31. EVK jelöltjeinek bemutatkozása 19.05 KAPOCS – Civil és kisebbségi híradó Salamon kincse I-II. /135’/ (amerikai játékfilm) 21.45 Képújság

ÁPRILIS 1. /CSÜTÖRTÖK/
08.00 – 10.00 Képújság
10.00 Szigetelő – Csepeli Hírmagazin /ism./ 11.40 KAPOCS – Civil és kisebbségi híradó 12.10 Képújság

ÁPRILIS 2. /PÉNTEK/
08.00 – 18.00 Képújság
18.00 Műsorismertetés 18.10 A Húsvét üzenete 18.20 I. Országos Jazz Zenei verseny – Lakatos Ablakos Dezső emlékére II/1. 19.15 Országgyűlési választás 2010. – 30. EVK. jelöltjeinek bemutatása 19.30 Pál utcai fiúk /106’/ Fsz.: Anthony Kemp, Törőcsik Mari, (magyar – amerikai ifjúsági film) 21.10 Szigetelő /ism./ 22.50 Képújság

ÁPRILIS 3. /SZOMBAT/
08.00 Szigetelő /ism./ 09.40 KAPOCS – Civil és kisebbségi híradó /ism./ 10.05 Galéria /ism./ 10.25 Pulzus /ism./ 10.35 I. Országos Jazz Zenei verseny – Lakatos Ablakos Dezső emlékére II/1. /ism./ 11.25 Képújság

ÁPRILIS 4. /VASÁRNAP/
06.00 – 08.00 Képújság
08.00 A Húsvét üzenete 08.10 Könyvek könyve 46/10. – A béketűrő Jób (angol rajzfilmsorozat) 08.35 Sportmozaik 09.00 Szegény gazdagok /90’/ Fsz.:Benkő Gyula, Bara Margit 10.30 Húsvéti katolikus szentmise közvetítése a királyerdői Szeplőtelen Szív római katolikus templomból. Szentbeszédet mond: Ullrich Ágoston c. esperes, plébános 11.30 Thalassa 81/6. (francia természetfilm sorozat) 11.55 Képújság